Üniversite Caddesi, Özgümüşkent Sitesi Altı A Blok
No:86 / A
Sosyal Medya Hesaplarınızdan Kampanyalar ve İndirimler Hakkında Bilgi Almak için Lütfen Takip Ediniz. İlginiz ve Takipleriniz için Teşekkür Ederiz.

Dikkat !! Madur olmayın

Sercan Oto Elektornik Anahtar ; iletişim 0507 034 45 69

Sercan Anahtar , Acil çilingir servisi olarak en başta profesyonellik esas alanımızdır.Çünkü işimizde güvenilirlik ve dürüstlük anlayış ilkemiz vardır.Bir çok müşterimiz bu konuda işin ehli olmayan kişilere karşı mağdur durum kalmaktadır. Biz bu konuda siz müşterilerimizin isteği ve doğrultusuna göre hareket ederek yapılan iş masrafını en aza indirgemek çabasındayız.Hiç bir yönlendirme olmadan vermiş olduğumuz numarayı arayalım direkt ustayla görüşme vermektayız.   Siz siz olun direkt bizleri arayarak işin ustası ile irtibat sağlayın.  

Read More

ACİL ÇİLİNGİR MERSİN – SERCAN OTO ANAHTAR

ACİL ÇİLİNGİR MERSİN - SERCAN OTO ANAHTAR 7/24 KESİNTİSİZ ÇİLİNGİR HİZMETİ BİR TELEFONLA ADRESİNİZDEYİZ ..... HER TÜRLÜ EV OTO KASA VE İŞ YERİ GECE GÜNDÜZ FARK ETMEK SİZİN PROFESYONEL, GÜVENİLİR VE YAYGIN SERVİS AĞIMIZLA ÇİLİNGİR HİZMETİ SUNMAKTAYIZ ... HER MARKA VE TİP KİLİT EMNİYET SİSTEMLERİ,  APARTMAN, SİTE GİRİŞ KAPI EMNİYETİ OTOMATİK İTİCİ HİDROLİK VE OTOMAT SİSTEMLERİ, KARTLI GEÇİŞ TUŞLU GEÇİŞ KUMANDALI GEÇİŞ SİSTEMLERİ,  ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ, GARAJ, KEPENK VE OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ TAMİR BAKIM VE TÜRLÜ KUMANDA KOPYALAMA ÇOĞALTMA İŞLEMLERİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ. Acil Çilingirci olarak Yaygın ve güvenilir servis...

Read More